RAPpresent CrewRAPpresent CrewRAPpresent CrewRAPpresent CrewRAPpresent CrewRAPpresent CrewRAPpresent CrewRAPpresent CrewRAPpresent CrewRAPpresent CrewRAPpresent CrewRAPpresent CrewRAPpresent CrewRAPpresent CrewRAPpresent CrewRAPpresent CrewRAPpresent Crew

Kulikluk už je Killakluk

Kulikluk už je Killakluk

 
 

V neděli 30. 1. 2011 se v Brně konala jedna z prvních soutěží této taneční sezóny s názvem United Flow – MČR street battle a break dance. Na závody jsme vyslali solidní výpravu tanečníků, především na sólové battly break dance (od dětí až po dospělé). Největší nadějí pro nás byl zase náš Kulikluk, který už 2x vyhrál titul mistra ČR break dance sólo dětská věková kategorie. Letos už se ale musel účastnit kategorie juniorů, kde poměrně vysoký počet přihlášených b-boys zaručoval opravdový taneční boj. Přes dema se Kulikluk probojoval celkem snadno do základního kola battlů a když už byl ve finále, byli jsme všichni víc, než spokojení a náležitě pyšní, ale to první místo si Páťa zaslouží už jenom za to, jaký je.
V kategorii dětí ho ale hodně důstojně zastoupil b-boy nastupující generace Tomík, kterému se podařilo vybojovat pohár za třetí místo. 
Velká gratulace oběma!!!