RAPpresent CrewRAPpresent CrewRAPpresent CrewRAPpresent CrewRAPpresent CrewRAPpresent CrewRAPpresent CrewRAPpresent CrewRAPpresent CrewRAPpresent CrewRAPpresent CrewRAPpresent CrewRAPpresent CrewRAPpresent CrewRAPpresent CrewRAPpresent CrewRAPpresent Crew

Televizní vysílání finále TSR 2010

Televizní vysílání finále TSR 2010

Televizní natáčení máme za sebou, byl to náročný víkend pro každého z nás – málo spánku, nezdravé jídlo, fyzické i psychické vypětí, ale přesto spousta zábavy, upřímných objetí a úsměvů a hlavně uspokojivý pocit z toho, proč jsme tam byli. Na tomto místě (ať to každý ví) děkuju všem, kdo se podíleli – především 14ti našim tanečníkům – pro některé z nich to byl možná zatím nejvýraznější taneční počin a zhostili se ho opravdu fajnově, věděla jsem přesně co chci na tanečním parketě vidět a to jsem tam i viděla, snad i o něco víc, Tommy Tobě velké díky jmenovitě, díky za veškerou podporu v sále a díky i všem rodičům, kteří dorazili a gratulace pro Orchestru je zcela na místě.              
Takže 13. 2. se s Vámi se všemi těšíme na Primě, možná že to nebude na televizní obrazovce vypadat tak, jak včera, ale já vím co jsem viděla a to mi nikdo neveme a za to mrazení a celotělové pnutí Vám děťátka děkujeme.            P.