RAPpresent CrewRAPpresent CrewRAPpresent CrewRAPpresent CrewRAPpresent CrewRAPpresent CrewRAPpresent CrewRAPpresent CrewRAPpresent CrewRAPpresent CrewRAPpresent CrewRAPpresent CrewRAPpresent CrewRAPpresent CrewRAPpresent CrewRAPpresent CrewRAPpresent Crew

Aktuality

22. 4. 2009

Kompars při natáčení tv pořadu

V sobotu 2/5/09 by měl jet rps battle tým natáčet do Prahy pořad pro Českou televizi. Je potřeba přivézt s sebou jakoby "kompars". Proto, kdo by chtěl jet s námi do Phy (jedná se určitě o celý den), dejte mi prosím vědět do pátku 24/4: buď sms na 606 249 703 (P.) nebo rappresent@seznam.cz. Musí se dát do kupy alespoň 30 lidí, s tím, že my zajistíme autobus, ale pro každého z Vás to znamená cca 220,- Kč na bus (při naplněném autobusu). S námi by se natáčení měli účastnit tanečníci Beat Up Brno - jedna z nejlepších crew v ČR a stejně tak oni budou mít s sebou svoje fanoušky, takže můžete poznat spoustu nových lidí a účastnit se televizního natáčení. 

20. 4. 2009

vítězné foto

  

6. 4. 2009

region CDO - dvě vítězství

sobota 4/4 - Sokolov - regionální kolo pro Karlovarský a Plzeňský kraj (Czech Dance Organization)
obsazené kategorie:
- street dance demo (pohárová soutěž bez postupu) 
- hip hop II. liga (s postupem na mistrovství Čech)
Na region CDO přijelo do hip hopu asi o polovinu méně skupin, než na region SUTu týden před, přesto za konkurence především plzeňských formací to byl docela boj (po jiných varských a sokolovských skupinách ani vidu ani slechu), takže jako jediný zástupce Karlovarského regionu si rappresent vybojovali postup na Mistrovství Čech 09 (Pardubice - květen 09) z prvního místa. Do kategorie street dance demo se rps přihlásili jako jediní, takže tam to bylo velmi jednoduché a v podstatě bez boje. V sobotu jsme tedy jeli domů se dvěma poháry za první místa a doufáme ve zbytek sezóny, stejně tak úspěšný jako obě regionální kola. 

29. 3. 2009

rappresent vtančili do nové sezóny prvním vítězstvím


28/3 se rappresent účastnili první soutěže formací v taneční sezóně 2009. Jednalo se o regionální kolo pro Karlovarský, Plzeňský a Jihočeský kraj (SUT), které se konalo v Plzni. Letošní závodní tým je bohatší o nových šest tanečníků a závodní choreografie pro tuto sezónu se jmenuje ...jen si tak stříkám. V konkurenci dalších dvanácti skupin postoupili rappresent z prvního kola a celkové finále potom vyhráli a zajistili si tak postup na MČR. Další závody jsou hned příští týden v Sokolově (CDO - regionální kolo pro Karlovarský a Plzeňský kraj), kde rappresent tančí v kategorii hip hop formace a street dance demo.
Kdo by měl zájem se jet do Sokolova podívat - info u Peťuly

17. 2. 2009

Kulikluk je mistr ČR v break dance

Kulikluk zopakoval i letos svůj loňský ohromný úspěch a stal se opět mistrem ČR 2009 v kategorii break dance sólo 1 vs 1 (dětská věková kategorie). Další výborný výsledek vybojoval Sony, který battle break dance 1 vs 1 o třetí místo s přehledem vyhrál a stal se druhým vicemistrem ČR 2009 v dospělé věkové kategorii. 
celý článek...
 

11. 2. 2009

veřejné kurzy - 2. pololetí

V týdnu 11. - 17. 2. 2009 běží na vlnách Hitradia Dragon reklamní spot na veřejné taneční kurzy street dance a break dance. Zveme tedy všechny zájemce o street a break, aby se přišli podívat na některý z našich tréninků a třeba začali tančit s námi. 
info o tanečních kurzech - zde
lektoři - zde
 

5. 2. 2009

Game Over MČR 2009

5. 2. 2009

Juste Debout 09

4. 2. 2009

Mostecké battly vol. 2


 

Kulikluk vyhrál na Mosteckých battlech vol. II - break dance sólo dětská věková kategorie 1 vs 1

27. 1. 2009

kurzovné

!!! kurzovné na II. pololetí nejpozději do 10 / 2 / 09 !!!