RAPpresent CrewRAPpresent CrewRAPpresent CrewRAPpresent CrewRAPpresent CrewRAPpresent CrewRAPpresent CrewRAPpresent CrewRAPpresent CrewRAPpresent CrewRAPpresent CrewRAPpresent CrewRAPpresent CrewRAPpresent CrewRAPpresent CrewRAPpresent CrewRAPpresent Crew

Reference

Termíny soutěží 2011

taneční sezóna 2011

Termíny soutěží 2010

taneční sezóna 2010

Taneční sezóna 2009

datum akce host / formace místo
26. 12. Pyramida club Just fine  KV
19. 12. vánoční show s hitradiem Dragon pro dětské domovy 12,00 h.
16,30 h.
DD Horní Slavkov, DD Mar. Lázně
18. 12. vánoční show s hitradiem Dragon pro dětské domovy  16,00 h. SOS vesnička KV
13. 12. vánoční akce pro město 16,00 – 18,00 hod. (dance show, battly, soutěže pro diváky) KV, pódium u Lázní V
9. 12. společenský večer v rámci zdravotnického kongresu   Jáchymov
6. 12. Time for Street dance vol. 4 P-Lock (Fra)
Pee Fly (Fra)
Ismael (Fra)
DJ Nox
lockin battle 1 vs 1, 2 styles battle (hip hop / house dance) 2 vs 2, hype battle 2 vs 2, all styles crew vs crew, break dance 1 vs 1, break dance 3 vs 3
KV, sportovní hala Slavia
6 . 12. exkluzivní workshopy P-Lock (lockin)
Pee Fly (hip hop)
Ismael (break dance)
KV, SOA Podnikatel
KV, sportovní hala Slavia
4. 12. firemní party VaK
 
  KV, Doubí
28.11. diskotéka   Sokolov, Devil bar
20. 11. dance show  Aj, jsem to ale gay KV, divadlo Husovka
14. 11. Skautský muzikál 2009 3x workshop + dance show Chodov, Mírová
13. 11. RnB party DJ Nox (Pha), dance show (street, break), dance hall battle 1 na 1, RnB live Anett + R.A.S.S. KV, club Tomares
24. 10. Tanečník roku 2010 (preselekce) Tommy Pha
15. 10. Dětský filmový festival dance show Ostrov
10. 10. workshop / street dance workshop pro účastníky tanečního vzdělávacího projektu K. Vary (TC Best)
12. 9. Queens Style Zone Patricie:
hip hop battle 1 vs 1
hype battle 2 vs 2
Ostrava
5. 9. Joyride.cz / sport and music festival break dance battle 4 vs 4
street dance battle crew vs crew
Praha, Císařská louka
4. 9. promo akce 14,00 – 18,00 hod. KV, Tržnice
24.-28.8. taneční soustředění Tommy – lektor Trutnov
23. 8. City triathlon 09 dance show KV, Thermal
20.-21.8. Hip hop kemp 09 Tommy + Elmer (Brno) – winners / hip hop 2 vs 2
Tommy – winner / house dance 1 vs 1
Tommy – winner / lockin 1 vs 1  
HK
2. – 7. 8. Letní taneční škola Tommy – lektor  Pelhřimov
25. 7. Babylon rooftop party dance battle break dance battle 3 vs 3 / Lakuso Liberec
18.-31.7. Croatia_09 dance show Chorvatsko
5. – 11.7. Street dance kemp 09   Jedovnice u Brna
28.6. Battle of the heroes Tommy + Elmer (Brno) – winners / house dance 2 vs 2
Tommy – finále / hip hop 1 vs 1
Pha
27.6. Otovické slavnosti   Otovice
20.6. Cube is coming
 
Tommy + Patricie – hip hop 2 vs 2
Tommy – house dance 1 vs 1
Tommy – poppin 1 vs 1
Plzeň
31.5. Mezinárodní fotbalový turnaj rps junior’s AC Start
31.5. Dětský den hitrádia Dragon společná dance show: rappresent kurzy street dance, break dance + rappresent crew koupaliště Rolava
30.5. Beat Street street dance demo, hip hop II. liga (formace), street dance battle crew vs crew, king of the Beat Street, street dance battle / jam: holky (Páťa), kluci (Tommy) Brno
24.5. What’s Up Battle Junior’s - What’s Up Battle (b-boys)
 – Battle Junior’s (začátečníci)
Hradec Králové, KD Aldis
23.5. MČR 09 (SUT) soutěž formací – street dance – choreografie ...jen si tak stříkám Plzeň, KD Peklo
23.5. Den otevřených dveří / Moser street dance kurzy + rps b-boys K. Vary, Moser
19.5. – 20.5. Tanečník roku 2009 Tommy Pha
16.5. MČ 09 (CDO) soutěž formací – hip hop II. liga – choreografie ...jen si tak stříkám Pardubice
3.5. Zahájení lázeňské sezóny společná dance show: rappresent kurzy street dance, break dance + rappresent crew, program cca 40 min. KV, Kamenná kolonáda
2.5. Dance Battle 7 vs 7 – natáčení pilotního dílu nového tanečního pořadu pro ČT rappresent crew vs. Beat up Brno Praha
25.4.   new style battle 1 vs 1: Pražec, Páťa Německo
4. 4. CDO – regionální kolo soutěž formací – regionální kolo Sokolov
28. 3. SUT – regionální kolo soutěž formací – regionální kolo Plzeň
27. 3. maturitní ples / SOŠ obchodu a provozu hotelů předtančení maturantů - Smooth criminal + dance show KV, GH Pupp
14. 3. maturitní ples / SPŠK K. Vary předtančení maturantů + dance show KV, GH Pupp
21. 2. gymnastické závody dance show KV
19. 2. ples záchranářů   Karlovy Vary
15. 2. Game over MČR hip hop, break dance street dance battle team, street dance sólo, break dance sólo Brno
14. 2. ples hitradia Dragon   Karlovy Vary
7. 2. maturitní ples / Gymnázium K. Vary dance show K. Vary, GH Pupp
7. 2. Juste Debout 09 new style 2 vs 2, lockin’ 2 vs 2 Pha
31. 1 maturitní ples / SPŠ Královské Poříčí dance show Sokolov, Hornický dům
31. 1. Mostecké battly Sony, Kulikluk Most
25. 1. Dancefloor Attack vol. 4 prestižní battle za účasti 12ti nejlepších crew v ČR / crew vs crew Hradec Králové
24. 1. Taneční skupina roku 2008 – finále ČT1 / 21,00 hod TV záznam
23. 1. R’n’B party vol. 11 DJ Black Jesus Tomares club, Stará Role
11.1. preselection DFA 09 battle / crew vs crew – postupová soutěž Pardubice 

 

Taneční sezóna 2008

datum akce host / formace místo
14.12. Vánoční Dragon show   DD Horní Slavkov
13.12. Vánoční Dragon show   DD Mariánské Lázně
12.12. Vánoční Dragon show   SOS vesnička, KV
5.12. Společenský banket   KV, GH Pupp
5.12. Společenský banket   Jáchymov, Radium Palace
29.11. klubová party   Sokolov
25.11. Taneční skupina roku 2008 - finále Absolutní finále soutěže  hudební divadlo Hybernia, Praha
24.11. Taneční skupina roku 2008 - semifinále Semifinále soutěže Emco Dance life tour 2008 hudební divadlo Hybernia, Praha
1.11. Style 2 Skillz battles: hip hop 3 vs 3, dancehall 1 vs 1, krump 1 vs 1 Olomouc
1.11. What’s Up Battle Juniors vol. 6 break dance battle 2 vs 2 (začátečníci, mírně pokročilí), break dance battle crew vs crew Hradec Králové
27.10. Zdary Vary odpalovací party opening party k příležitosti spuštění nového karlovarského party webu zdaryvary.cz Lidový dům, Stará Role
25.10. Black to Night vol. 2   Fabrika klub, Kraslice
24.10. Den zdraví ve zdravém městě   LH Thermal, KV
19.10. workshop: hip hop / P- Fly (Fra) P-Fly (Nexx level / Fra) Karlovy Vary
18.10. Time for "Street dance" NOW vol. 3 P-Fly (Nexx level / Fra), Sanchez (T-Bass / HK), Linda Rančáková (Dance2xs / Pha), Mandy (Semtex squad / HK), Honza Urban (Pha), DJ Nox (Pha), DJ Piggo (Bratislava) OC Varyáda, K. Vary
5. 9. promo akce rappresent crew Crazy Breakers, b-boys / Kadaň KV, Tržnice
1. 9. promo akce rappresent crew   KV, Tržnice
16.–31. 8. Dance show   Chorvatsko
2. 8. Festival bez hvězd   koupaliště Nová Role
19. 7. R’n’B party vol. 10 DJ Nox club Tomares
9. 7. Tanec nad festivalem All X rozhledna Diana
5. 7. Street dance kemp 08   Jedovnice u Brna
28. 6. nohejbalový turnaj   Doubí
25. 6. RAPpresent good bye party   club Tomares
21. 6. diskotéka   Kynšperk n. Ohří
21. 6. Bullrot Cube 08   street dance battle - Plzeň
21. 6. Otovické slavnosti   Otovice
14. 6. R’n’B party vol. 9   Ex Pha - club Tomares
7. 6. Beat Street 2008, Street dance demo   Brno
25. 5. Emco Dance Life Tour 2008 – MČR Street II. hip hop Break dance   Hradec Králové
24. 5. SUT – MČR   Plzeň
23. 5. Slavnostní otevírání Galerie Supermarket WC   KV, Dolní nádraží
15. 5. Kongres záchranářů   KV, Imperial
9. 5. Společenský banket pro hosty mezinárodního kongresu   Pha, Pražský hrad
3. 5. R’n’B party Vol. 8 DJ Rockstar, rappresent juniors show, KCN (Kadaň) – live rap, break dance jam KV, Tomares club
2. 5. Zahájení lázeňské sezóny 2008   KV, Alžbětiny Lázně
1. 5. Zahájení lázeňské sezóny 2008 rps + kurzy začátečníků a pokročilých KV   Mlýnská kolonáda
21. 4. Společenský večer pro zaměstnance obch. domu Globus   LH Thermal
20. 4. Emco Dance Life Tour 2008 – Mistrovství Čech 1. místo   Jablonec n. Nisou
12.–13. 4. FISAF – MČR 2008 3. místo   Praha
5. 4. SUT – regionální kolo 1.místo Chvaletice    
29. 3. Emco Dance Life Tour 2008 – regionální kolo Street II. hip hop – 1. místo Street dance demo – 1. místo Stříbro    
22. 3. Battle juniors vol. 5 Kulikluk + Lábin, Sony + Rudys Hradec Králové
15. 3. battle 4 vs 4, hype battle 7 to smoke (Jirkáč) Pražec, Páťa, Čabásek, Jirkáč Olomouc
14. 3. předtančení ve stylu street dance – maturitní ples SOAP   KV, GH Pupp
1. 3. R’n’B party vol. 7 DJ Miniman – Kkozi, Spy Roby – street dance battle 3 on 3 – otevíračka nového hip-hop shopu v KV – N.A.T.O. (USA/De) – live rap – break dance exhibice – rps + hosté KV, club Tomares
24.–29. 2. taneční soustředění   Kašperské Hory
23. 2. maturitní ples SZeŠ   KV, GH Pupp Dalovice
23. 2. obecní ples   Nový Kostel
16. 2. XVI. reprezentační ples   MDK Sokolov města Sokolova
14. 2. kongres záchranářů   KV, Imperiál
3. 2. Juste Debout Prague 08 Pražec + Čabásek Praha (new style battle 2 on 2)
26. 1. birthday party   KV, Slash
26. 1. ples DK Ostrov   DK Ostrov
12. 1. battle Druhá šance Pražec, Páťa Olomouc (battle new style 1 on 1)

 

Taneční sezóna 2007

datum akce host / formace místo
15. 12. R n B party No. 6 DJ Miniman (Semtex squat / HK) porota: Sanchez (T-Bass / HK), Kkozi (DST / Plzeň), Drahy (KV) break dance battle: RPS (KV), Maser s Company (So), Kadaň breakers (Kdn), Pentifull breakers (Náchod-Pha) ??? club Tomares, KV
14. 12. vánoční party LH Thermal   LH Thermal
7. – 9. 12. Vánoční Show s Hitrádiem Dragon pro dětské domovy v Karlov. regionu SOS vesnička K. Vary, DD K. Vary, DD Aš, DD H. Slavkov, DD Mar. Lázně K. Vary, M. Lázně, Aš, Horní Slavkov
5. 12. Mikulášská pro děti od města K. Vary   nám. M. Horákové, KV
1. 12. 36. ročník tan. soutěže v latinskoam. tancích: "O štít Města Sokolova"    Sokolov
15. 11. "Kam přišly melouny"   divadlo Husovka, KV
21. 10. workshop / new style Adam Klempár / Alyaschca crew SOAP
20. 10. R’n’B party No. 5 dance exhibition by Adam Klempár (Alyaschca crew / Olomouc City) - tanečník roku 2007, vítěz krump battle (Street dance kemp 07), DJ Miniman (Hradec Králové) club Tomares, Karlovy Vary
19. 10. Teambuildingová akce – eBanka, a.s.   sportovně-rekreační areál Relevant, Český ráj
13. 10. Battle Juniors vol. 4 pořadatel: Sanchez (T-Bass Hradec Králové), účast: Kulikluk (rappresent crew) Hradec Králové
15. 9. R’n’B party No. 4 soutěž o celoroční opalování GRATIS ve studiu Consol Solárium, plavky s sebou, soutěží se o nejkrásněji opálené tělo  club Tomares, Karlovy Vary
8. 9. otevírání nového tanečního studia Dance Station v Pze battle all styles (5 on 5) Dance Station, Praha
7. 9. Promo akce   Tržnice, K. Vary
18. 8 –25. 8. Patty show 07   Chorvatsko
28. 7. RnB party No. 3   club Tomares, Karlovy Vary
14. 7. Extra Koruna Pralines – Český pohár v terénním triatlonu taneční show v rámci doprovodného programu  Ostrov, Staré náměstí
1. 7. – 8. 7. Street dance kemp 07 www.streetdance.cz Jedovnice u Brna
30. 6. Hip hop beach 2007   Sokolov, Městské koupaliště
16. 6. Kanoe Mattoni 2007 v rámci doprovodného programu: 10,00 - 16,00 hod. vč. specielního workshopu house dance a lockin zcela zdrama / Wahe (DST Plzeň), E.B.T.S. Nýřany, Západní projev (Karlovy Vary) Karlovy Vary - před LH Thermal
15. 6. 15tileté výročí firmy ISSO, s.r.o.   Svatava u Sokolova
9. 6. Beat Street   Brno
2. 6. Time for "Street dance"! NOW!! CitroniC vol. 2 - druhý ročník prvních "nejen" tanečních závodů v Karlových Varech Rodolphe / Pokemon (Fra), Indy a Wich (Pha), Beat Burger Band (Pha), porota:  top dancers / b-boys from ČR Lidový dům, KV
1. 6. Ultimate Fight Championship    Zimní stadion, KV
25. 5. Dětský den    Sokolov, Městská knihovna
20. 5. Taneční Akademie   LH Thermal, KV
19. 5. Mistrovství ČR – kategorie street dance   Plzeň
5. 5. Zahájení lázeňské sezóny vystoupení všech kurzů rappresent: 14,45 hod. Mlýnská kolonáda, KV
14. 4. Bang Show akcičku pořádají Wíce Méně a kromě jejich hostů přijedou na break dance battle i Universal crew (Plzeň) Rotes Berlin, KV
7. 4. RnB Red Bull party  DJ Miniman (HK), DJ Logic (KV) klub Tomares, KV
4. 4. soutěž Miss Academia 07   Zlín
31. 3. Dance life 07  západočeské regionální kolo, kategorie street dance Plzeň
30. 3. Maturitní ples – ISŠTE Sokolov   Sokolov, Hornický dům
24. 3. 1. Nejdecký ples   Nejdek
18. 3. Dance parade 2007   OC Fontána KV
17. 3. Maturitní ples – SPŠ stavební Kr. Poříčí   GH Pupp
3. 3. RnB Semtex party  DJ Miniman (HK), DJ Logic (KV)  klub Tomares, KV
2. 3. Maturitní ples – Stř. zemědělská škola   Ostrov
16. 2. – 24. 2. Tanečně – sportovní soustředění Miniboj, Marosh / Out Break Crew Poprad Vysoké Tatry / Slovensko
9. 2. Maturitní ples – Gymnázium KV   GH Pupp
3. 2. Maturitní ples – SOŠ Nejdek    Thermal
3. 2. Maturitní ples – SOŠ obchodu, provozu hotelů   GH Pupp
27. 1. ???   Otovice
20. 1. Hip hop show BD battle  Nejdek / KD
14. 1. Trénink s Kkozim Kkozi tělocvična SOAP KV
12. 1. Maturitní ples – SPŠ Loket   GH Pupp

Taneční sezóna 2006

datum akce host / formace místo
9. 12. Jesus´Comming Duo Kalgins / Pha – Jesus a Ivanhoe (beat box show) Koncert ve stylu funky music Wíce méně / Nové Sedlo – banda MC´s DJ Miniman / HK, DJ Maniac / ML divadelní sál Husovka / K. Vary
16. 11. Battle show  E.B.T.S. Nýřany Chodov
23. 9.     koupaliště Rolava K. Vary
17. 9. Konkurs do RAPpresent crew   SOAP K. Vary
16. 9. Dance Parade   OC Fontána Karlovy Vary
8. 9. Promo akce s Radiem Dragon nábor nových tanečníků do kurzů Zeyerova ul. (Tržnice), Karlovy Vary
19. 8. Dětičky z krabičky - 1. charitativní koncert + doprovdodný program Hlavní host programu Monkey Business Motorest Březový háj, Březová u KV
2. 7. - 8. 7. Street dance kemp 2006   Jedovnice u Brna
1. 7. Go hip hop battle RAPpresent + E.B.T.S. >ČEZ Aréna - Štvanice, Praha
17. 6.     Sportovní hala Folimanka, Praha
13. 6. Kanoe Mattoni 2006 Doprovodný program druhého dne Kanoe Mattoni 06 před LH Thermal
10. 6. Dance Gala Show 2006 pořadatel: TK Best GH Pupp, Karlovy Vary
3. 6. Time for "Street dance"! NOW!! První taneční závody ve stylu Street dance v K.V. Divadlo Husovka, Husovo nám. 2, Karlovy Vary
24. 5. Workshop street dance / ZŠ Dalovice   Kulturní dům - Sadov
14. 5. Taneční Akademie TŠ Jiřího Dolečka Přehlídka všech tanečních kurzů RAPpresent KV LH Thermal, Karlovy Vary
7. 5. Doprovodný program / Zahájení lázeňské sezóny (akce pro Magistrát města Karlovy Vary)   Mlýnská kolonáda, Karlovy Vary
6. 5. Doprovodný program / Záhájení lázeňské sezóny (akce pro Magistrát města Karlovy Vary)   před hlavní poštou, Karlovy Vary
2. 4. Soutěž / Dance life 2006 - Regionální kolo Formace pokročilých v kategorii Street dance Plzeň - posádkový dům armády (Peklo)
24. 3. Maturitní ples - Střední zemědělská škola K. Vary   GH Pupp K. Vary
19. 3. Doprovodný program - 1. narozeniny OC Varyáda K. Vary 3x vystoupení OC Varyáda Karlovy Vary
18. 3. Doprovodný program - 1. narozeniny OC Varyáda K. Vary 3x vystoupení OC Varyáda Karlovy Vary
11. 3. Maturitní ples - SPŠ keramická   GH Pupp K. Vary
4. 3. Maturitní ples - SOA Podnikatel K. Vary   GH Pupp K. Vary
3. 3. Maturitní ples - SOŠ obchodu a provozu hotelů   GH Pupp K. Vary
10. 2. Maturitní ples - SPŠ Ostrov   GH Pupp K. Vary
10. 2. Týdenní taneční soustředění v Tatrách lektoři: Miniboj - break dance, Marosh - street dance (Out Break Crew Poprad) Belianské Tatry, Ždiar, SR
3. 2. Maturitní ples - SPŠ stavební Královské Poříčí   GH Pupp K. Vary
21. 1. Maškarní ples   Panelárna Otovice
20. 1. Maturitní ples - Gymnázium Ostrov   GH Pupp K. Vary
13. 1. Maturitní ples - SOŠ logistických služeb   GH Pupp

 

Souteže

2009
 

Regionální soutěž formací (Luby u Chebu)

  • rps junior’s team / choreografie Co jééé - 1. místo

Beat Street 2009 (Brno)
 

  • hip hop II. liga / hlavní věková kategorie / choreografie ...jen si tak stříkám - 7. místo
  • street dance demo / choreografie ...jen na dva dechy - 11. místo

What’s Up Battle Junior’s (Hradec Králové)
 

  • Kulikluk + Sony / break dance battle 2 vs 2 - 3. místo

SUT - MČR (Plzeň)

  • street dance formace / hlavní věková kategorie / choreografie ...jen si tak stříkám

Tanečník roku 2009 (Praha)
 

  • Tommy / finálová desítka nejlepších tanečníků - semifinále

CDO - Mistrovství Čech (Pardubice)

  • hip hop II. liga - formace / hlavní věková kategorie / choreografie ...jen si tak stříkám - finále (4. místo) - postup na Beat Street

Dance battle 7 vs 7 - natáčení pilotního dílu nového projektu pro ČT (Praha)

  • rappresent crew vs Beat Up / 2 : 1 pro rps

CDO - regionální kolo pro Karlovarský a Plzeňský kraj (Sokolov)

  • hip hop II. liga - formace / hlavní věková kategorie / choreografie ...jen si tak stříkám - 1. místo
  • street dance demo / choreografie ...jen na dva dechy - 1. místo

SUT - regionální kolo pro Karlovarský a Plzeňský kraj (Plzeň)

  • street dance formace / hlavní věková kategorie / choreografie ...jen si tak stříkám - 1. místo 

Game Over - MČR 2009 (Brno)

  • Kulikluk - mistr ČR 09, break dance battle 1 vs 1, dětská věková kategorie
  • Sony - 3. místo, break dance battle 1 vs 1, hlavní věková kategorie
  • Pražec - postup do nejlepší osmičky borců v hlavní věkové kategorii, street dance battle 1 vs 1 
  • Páťa - postup do nejlepší šestnáctky holek v hlavní věkové kategorii, street dance battle 1 vs 1
  • rps battle tým - postup na základě dema do nejlepší osmičky, street dance battle crew vs crew 
     

Mostecké battly vol. 2 (Most)

  • Kulikluk - 1. místo break dance battle 1 vs 1, dětská věková kategorie
     

Preselection DFA (Pardubice)
 

  • street dance battle crew vs crew - vítěz finálového battlu - postup na Dancefloor Attack 09
     

2008

Taneční skupina roku 2008

  • choreografie Just married... - finále

Battle Juniors vol. 6
break dance battle 2 vs 2:

  • Kulikluk, Sony (rps breakers) - 1. místo

Time for “Street dance“ NOW vol. 3
hip hop battle 2 vs 2:

  • finálový battle: Pražec, Páťa (rappresent KV) vs Wahe, Deen (BDS Academy) - 2. místo

Czech Dance Organization:
street II hip hop (HVK):

  • regionální kolo pro Západočeský kraj (Stříbro) - 1. místo
  • mistrovství Čech (Jablonec n. Nisou) - 1. místo
  • mistrovství ČR (Hradec Králové) - 1. místo

street dance demo (HVK):

  • regionální kolo pro Západočeský kraj (Stříbro) - 1. místo
  • Beat Street (Brno) - semifinále

break dance malé skupiny (HVK):

  • mistrovství ČR (Hradec Králové) - 2 .místo

break dance sólo (DVK):

  • mistrovství ČR (Hradec Králové) - 1. místo / Kulikluk (Páťa Sochorek) 

Svaz učitelů tance:
street dance formace (kategorie dospělých):

  • regionální kolo pro Pardubický kraj (Chvaletice) - 1. místo
  • mistrovství ČR (Plzeň) - 1. místo

FISAF:
hip hop / 8 (kategorie dospělých)

  • mistrovství ČR (Praha) - 3. místo
  • pohárová soutěž (Kladno) - 1. místo
  • nominace na ME (Finsko) a MS (Rusko)

2007

Svaz učitelů tance:
street dance formace (kategorie dospělých):

  • regionální kolo pro Západočeský kraj (Plzeň) - 1. místo
  • mistrovství ČR (Plzeň) - 1. místo  

2004

FISAF:
hip hop / 8 (kategorie dospělých)

  • mistrovství světa (Austrálie / Adelaide) - 3. místo