RAPpresent CrewRAPpresent CrewRAPpresent CrewRAPpresent CrewRAPpresent CrewRAPpresent CrewRAPpresent CrewRAPpresent CrewRAPpresent CrewRAPpresent CrewRAPpresent CrewRAPpresent CrewRAPpresent CrewRAPpresent CrewRAPpresent CrewRAPpresent CrewRAPpresent Crew

Time for Street dance - NOW - vol. 4

Time for Street dance - NOW - vol. 4

výsledky TfSD_4:
 

2 styles (hip hop / house dance) 2 vs 2
celkem 24:
finále:
Tommy (rps) + Elmer
Luke + Zuza (ru)

break dance 3 vs 3
celkem: 12
finále:
Survivals
kiNGS

hype 2 vs 2
celkem: 10
finále:
Dedík + Veru (B-Fresh)
Edko + Selli

lockin’ 1 vs 1 (výběr ČR / top 8)
celkem: 8
finále:
Fíla (lm)
Tommy (rps)

break dance 1 vs 1 (výběr ČR / top 8)
celkem: 8
finále:
Honza (pfb)
Feer (surv.)

all styles crew vs crew
celkem: 8
finále:
rappresent
groove band (ru + tnm)

 

INFO: 

6 / 12 / 09

sportovní hala Slavia
Lidická 12
K. Vary – Drahovice

start: 15,00 hod.

prezentace: 14,00 hod.
 

 

special guests:

P-Lock

http://www.youtube.com/watch?v=WPGXWp9Bz5Y&feature=related

Pee Fly

http://www.youtube.com/watch?v=6qPX0NMwHkk

Ismael

kategorie:

lockin’ battle 1 vs 1 (výběr z ČR)
2 styles battle (hip hop / house dance) 2 vs 2
hype battle 2 vs 2
all styles crew vs crew
break dance 1 vs 1 (výběr z ČR)
break dance 3 vs 3

přihlášky: rappresent@seznam.cz

 

DJ:

DJ Nox (Pha)
 

startovné: 80,- Kč
vstupné: 50,- Kč (děti), 100,- Kč (dospělí)

workshopy:

3 exkluzivní workshopy 6 / 12 / 09:

P-Fly
hip hop workshop
9,30 – 11,00 hod.
Soukromá obchodní akademie Podnikatel, nám. V. Řezáče 5, K. Vary - Drahovice 

P-Lock
lockin workshop
11,15 – 12,45 hod.
Soukromá obchodní akademie Podnikatel, nám. V. Řezáče 5, K. Vary – Drahovice

Ismael
break dance workshop
11,15 – 12,45 hod.
sportovní hala Slavia, K. Vary – Drahovice

cena: 
400,- Kč / 1 workshop
650,- Kč / 2 workshopy

 

přihlášky:

do 3 / 12 / 09
rappresent@seznam.cz

nocleh:

možnost přespání za 80,- Kč / noc ze soboty na neděli, abyste stihli ráno v pohodě workshopy i z neděle na pondělí, kdyby Vám už nic nejelo – sportovní hala Slavia

nominace na exkluzivní kategorie T4SD_4:

lockin’ battle 1 vs 1

Marta (Dynamic)
Hanka (HE)
Spy Roby
Tommy (RPS)
Fíla (LM)
Džajna (OOB)
Nobru (OOB)
Mikee (NM)
Dave (HE)
Radek (HE)
 

break dance battle 1 vs 1

Kkozi (DST)
Alfonzo (DST)
Adamos
Feer (Survivals)
Mike (PFB)
Honza (PFB)
Sigi
Mandy (Semtex squad)
Hřebyck (kiNGS)
???